REKLAMA

Wipler: To taka debata, w której można tylko przegrać

  • Autor: Renata Respondek
  • 20 października 2015 18:53

Przemysław Wipler odpowiadał na pytania dotyczące dzisiejszej debaty w TVP na antenie Polsat News.

W dzisiejszej debacie kandydaci będą mieli bardzo mało czasu. To bardzo trudna formuła. – Moim zdaniem to jest taka debata, którą można tylko przegrać – mówił w rozmowie z Polsat Sport News Przemysław Wipler. – Każdy ma tylko 9 minut, czyli w trzech rundach po minucie na odpowiedź na każde pytanie i 45 sekundowe podsumowanie całości. Można sobie zostawić np. 20 sekund na skomentowanie i skontrowanie wypowiedzi rywali i Janusz Korwin-Mikke na pewno z niego skorzysta – dodaje.

Poseł Partii Korwin nie pozostawia również suchej nitki na Ewie Kopacz i Beacie Szydło i dobitnie komentuje wczorajszą debatę. - To tak jakby Znicz Pruszków ze Zniczem Kartuzy wystąpili w meczu o Puchar Polski. Jeden z dziennikarzy skomentował, że to chyba było po to, żebyśmy zatęsknili za debatą Tusk – Kaczyński, bo tam coś się działo – podkreśla Wipler. - Najbardziej zasmuciło mnie, że obie panie nie odpowiadały na pytania dziennikarzy, albo ich nie rozumiały, albo z premedytacją unikały odpowiedzi – kwituje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA