REKLAMA

Witold Kołodziejski został przewodniczącym KRRiT

  • Autor: PAP/MN
  • 19 września 2016 18:32
Witold Kołodziejski został przewodniczącym KRRiT Witold Kołodziejski związany jest z KRRiT od 2007 roku (fot. mac.gov.pl)

• Witold Kołodziejski został przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
• W latach 2015-2016 był wiceministrem cyfryzacji.

Kołodziejski został wybrany przewodniczącym KRRiT na pierwszym posiedzeniu Rady nowej kadencji - poinformowała 19 września rzeczniczka prasowa Biura KRRiT Katarzyna Twardowska..

Pełnił on już tę funkcję w latach 2007-2010; w latach 2006-2010 zasiadał w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. W latach 2015-2016 był wiceministrem cyfryzacji.

Jak poinformowano w komunikacie, podczas posiedzenia nowi członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji spotkali się z członkami ubiegłej kadencji oraz dyrektorami departamentów w Biurze KRRiT, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące pracy urzędu.

12 września 2016 r. prezydent Andrzej Duda powołał w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Janusza Kaweckiego oraz Andrzeja Sabatowskiego; 22 lipca 2016 r. Sejm powołał do KRRiT Witolda Kołodziejskiego i Elżbietę Więcławską-Sauk, a Senat - Teresę Bochwic.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA