REKLAMA

Władysław Kosiniak-Kamysz: Nie usłyszeliśmy od PiS konkretnych propozycji

  • Autor: PAP/MN
  • 21 grudnia 2016 12:13
Władysław Kosiniak-Kamysz: Nie usłyszeliśmy od PiS konkretnych propozycji Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz chce spotkania z PiS. (fot. twitter)

• Zdaniem szefa PSL, ze strony PiS nie padła żadna konkretna propozycja wyjścia z kryzysu.
• PSL również wychodzi z propozycją spotkania wszystkich środowisk.
• Apelujemy o to spotkanie - mówił w środę (21 grudnia) szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Lider ludowców odniósł się do konferencji prasowej PiS z udziałem premier Beaty Szydło, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, marszałków Sejmu Marka Kuchcińskiego i Senatu Stanisława Karczewskiego oraz szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego. Jesteśmy tutaj, by przekazać opozycji, coś, co można by określić jako pozytywny sygnał, jako wyciągniętą rękę - mówił prezes PiS. Wyraził nadzieję, że "ta ręka wyciągnięta w tym świątecznym czasie nie zostanie odrzucona".

Czytaj też: Kaczyński chce zgody? Petru oczekuje spotkania jeszcze dzisiaj

"My dzisiaj jesteśmy gotowi w każdej chwili do rozmowy" - mówił Kosiniak Kamysz odnosząc się do konferencji PiS. "Większość Polaków, większość społeczeństwa, szczególnie w tym przedświątecznym czasie, oczekuje od nas spokoju, rozmowy i wyjścia z tego kryzysu. Tej propozycji dzisiaj nie było, jedyną propozycją aktualną na stole jest nasza propozycja spotkania wszystkich środowisk, które dadzą szanse na godne i spokojne święta wszystkim Polakom" - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA