REKLAMA

Wojciech Skurkiewicz: Program PiS obowiązywał Beatę Szydło, a teraz Mateusza Morawieckiego

  • Autor: Katarzyna Walterska
  • 13 grudnia 2017 08:50

Premier Mateusz Morawiecki jednoznacznie stwierdził, że to jest rząd kontynuacji. I ja się z tym zgadzam. Program Prawa i Sprawiedliwości nadal obowiązuje nie tylko dla Beaty Szydło ale i dla Mateusza Morawieckiego - stwierdził w rozmowie z serwisem Parlamentarny.pl Wojciech Skurkiewicz, poseł PiS.- Mamy wiele kwestii do naprawienie po rządach Platformy Obywatelskiej i to co mówił Mateusza Morawiecki to nadal przed Polską stoją ważne wyzwania np. innowacje. Ale wspominał też o bezpieczeństwie Polaków w ramach Unii Europejskie i NATO - podkreślił poseł.

Premier Morawiecki zaznaczył, że nadal Polska będzie korzystać z węgla a to zdaniem posła bardzo istotna kwestia i zapewnił, że PiS będzie wspierać górnictwo.

Czytaj też: Expose Mateusza Morawieckiego: Rząd, na którego czele staję, jest ten sam. Drogowskazy i wartości również są te same

 
Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA