REKLAMA

Wotum nieufności, Beata Szydło do Grzegorza Schetyny: Niech pan się pozbędzie kompleksów

  • Autor: PAP/AT
  • 07 kwietnia 2017 12:00
Wotum nieufności, Beata Szydło do Grzegorza Schetyny: Niech pan się pozbędzie kompleksów Schetyna chciałby być ciągle dopraszany do stołu, który ktoś nakrywa - stwierdziła premier (Beata Szydło, fot.twitter.com/pisorgpl)

Polska jest w Europie, Polska nie jest brzydką panną na wydaniu, tylko dumnym, suwerennym państwem - powiedziała premier Beata Szydło w sejmowej debacie nad wnioskiem PO o wotum nieufności wobec rządu.

Szefowa rządu powiedziała, że chce zdementować kilka kłamstw, które - jej zdaniem - miały miejsce w sejmowym wystąpieniu lidera PO Grzegorza Schetyny. Jak dodała, nie można "mącić ludziom w głowach".

"Pan mówi o wyprowadzaniu Polski z Europy, gdzie pan chce wracać? Przecież Polska jest w Europie cały czas, niech pan się wreszcie pozbędzie kompleksów. Polska nie jest brzydką panną na wydaniu, tylko dumnym, suwerennym państwem" - podkreśliła Szydło.

Czytaj też: Kaczyński do PO: Szliście z stronę Putina

Jak mówiła, różnica między PO i PiS jest taka, że Schetyna chciałby być ciągle "dopraszany do stołu, który ciągle ktoś nakrywa", a ona woli "zapraszać innych do stołu, który sama nakrywa".

Polska nie jest brzydką panną na wydaniu - powiedziała premier (Beata Szydło, fot.twitter.com/pisorgpl)

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • antoni antczak 2017-04-07 22:27:43
    Jednak to prawda co piszą w necie że niemasz (...) jak schetyna.To ten co akcję widelec zorganizowałREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA