REKLAMA

Wotum nieufności, Paweł Kukiz: Nie chcemy brać udziału w gierkach PO

  • Autor: PAP/AT
  • 07 grudnia 2017 10:51
Wotum nieufności, Paweł Kukiz: Nie chcemy brać udziału w gierkach PO uż raz dałem temu rządowi wotum nieufności i nie ma potrzeby, bym co rok, co pół roku to potwierdzał, to co powiedziałem - powiedział Kukiz (Paweł Kukiz, fot.shutterstock)

Nie chcę brać udziału w tym wariactwie - powiedział lider Kukiz`15 Paweł Kukiz, pytany o stanowisko ws. złożonego przez PO wniosku o wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło.

PO złożyła w Sejmie wniosek o wotum nieufności wobec rządu 24 listopada. Grzegorz Schetyna, który został wskazany we wniosku jako kandydat na premiera zarzucił rządowi m.in. brak reakcji na ksenofobiczne i rasistowskie hasła w czasie Marszu Niepodległości 11 listopada. Sejm zajmie się wnioskiem PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło w czwartek (7 grudnia).

Czytaj też: PO chce by Beatę Szydło zastąpił Jarosław Kaczyński

Paweł Kukiz pytany w RMF FM, czy będzie głosował za konstruktywnym wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło, powiedział: "Albo w ogóle nie będę głosował - aby nie brać udziału w tym cyrku, tych gierkach Platformy Obywatelskiej - (...) oni robią to przede wszystkim, żeby mieszać; zdają sobie doskonale sprawę z tego, że nie ma takiej opcji, by ten rząd został odwołany - albo się wstrzymam od głosu. Nie chcę brać udziału w tym wariactwie" - mówił lider Kukiz`15.

"Ja już raz dałem temu rządowi wotum nieufności i nie ma potrzeby, bym co rok, co pół roku to potwierdzał, to co powiedziałem" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA