REKLAMA

Wsparcie dla Petru z Brukseli. "Ani PO, ani PiS"

  • Autor: TM
  • 22 października 2015 13:58
Wsparcie dla Petru z Brukseli. "Ani PO, ani PiS" Nowoczesna ma wizję, która pomoże podnieść konkurencyjność polskiej gospodarki – uważa Verhofstadt. Fot. clubmadrid.org

Ryszarda Petru poparł oficjalnie były premier Belgii Guy Verhofstadt. Nowoczesna może liczyć na poparcie Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - zapewnił.

Verhofstadt jest obecnie liderem tej europarlamentarnej frakcji. 

"Nowa, świeża siła"

Jak podaje portal natemat.pl belgijski polityk skrytykował PO i PiS.

PO przez osiem lat zwlekała z ważnymi reformami i traciła przez to czas, a rządy PiS doprowadziły w latach 2005-2007 do konfrontacji z resztą Europy i uprawiały populistyczną politykę gospodarczą – uważa.

Nadszedł czas na wprowadzenie do parlamentu nowej, świeżej siły, która opowiada się za nowoczesną, otwartą i gotową na reformy Polską - podkreślił Verhofstadt.

"Nowoczesna ma wizję"

Lider ALDE dodał, że "Nowoczesna ma wizję, która pomoże podnieść konkurencyjność polskiej gospodarki w skali globalnej oraz uczynić polski głos słyszalnym w Europie".

Jestem przekonany, że w tę niedzielę, razem z wami, drodzy przyjaciele, polscy obywatele wprowadzą Nowoczesną do Sejmu – oznajmił Verhofstadt.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • co to jest Polska? 2015-10-22 15:09:32
    Dlaczego nie słychać wsparcia z Banku Światowego, MFW i gruchmans Ltd? Co oni nie wiedzą jakie to ważne? Natmioast słyszałem, że poparcia udził Fencesko Garsija, Tobiato Lenus oraz Arci ValnderREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA