REKLAMA

Wybory 2015, Razem: Wysadzili z sejmu Millera i Palikota. Jak komentują wyniki?

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 25 października 2015 22:03
Wybory 2015, Razem: Wysadzili z sejmu Millera i Palikota. Jak komentują wyniki? „Nie jesteśmy rozczarowani wynikiem. Dalej będziemy robić to, co teraz, tylko na większą skalę"

- Nie jesteśmy rozczarowani wynikiem. Dalej będziemy robić to, co teraz, tylko na większą skalę. Będziemy stać po stronie pracowników, będziemy tam, gdzie są łamane prawa pracowników, będziemy na ulicach miast, miasteczek, będziemy aktywnie działać na rzecz tego, co mamy w programie. Na razie poza parlamentem, w przyszłych wyborach już w nim – mówi Marta Nowak, rzeczniczka prasowa partii Razem.

Komentując wyniki wyborów, Marta Nowak z partii Razem twierdzi, że udało im się pokazać, że w Polsce możliwe są zmiany. – Pokazaliśmy, że inna polityka jest możliwa. Zagłosowały na nas setki tysięcy ludzi. Cieszymy się, bo zrobiliśmy to, co dawały nam sondaże. Mimo znikomej obecności w mediach pokazaliśmy, że jest na kogo głosować. Razem nie kończy się w momencie tych wyborów. Zrobiliśmy wiele kroków przed nimi, które doprowadziły, że startowaliśmy jako samodzielny komitet wyborczy. Będziemy pracować dalej, będziemy dalej rozbudowywać nasze struktury, będziemy dalej zyskiwać nowych członków. W tej chwili od debaty wyborczej do Razem zgłosiło się prawie 3 tys. ludzi, którzy chcą do nas dołączyć. Nasz ruch będzie rósł. Dzięki nam w Polsce jest i będzie możliwa demokratyczna, oddolna lewica, demokratyczny, oddolny ruch polityczny, który pokazał, że polityka nie musi być zmianą tych samych twarzy, tych samych elit politycznych, że ludzie mogą się zorganizować i stworzyć ruch, który zdobywa w wyborach kilka procent i to kilka miesięcy po powstaniu. W następnych będzie więcej! – zapewnia rzeczniczka partii Razem.

Jednocześnie zapewnia, że partia nie jest rozczarowana osiągniętym wynikiem. – Nie jesteśmy rozczarowani wynikiem. Dalej będziemy robić to, co teraz, tylko na większą skalę. Będziemy stać po stronie pracowników, będziemy tam, gdzie są łamane prawa pracowników, będziemy na ulicach miast, miasteczek, będziemy aktywnie działać na rzecz tego, co mamy w programie. Na razie poza parlamentem, w przyszłych wyborach już w nim – twierdzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)
REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA