REKLAMA

Wybory do sejmu, wyniki: Kto dostał najmniej głosów? Zobaczcie niechlubny ranking

  • Autor: Anna Trojanowska
  • 29 października 2015 22:16
Wybory do sejmu, wyniki: Kto dostał najmniej głosów? Zobaczcie niechlubny ranking Najmniejsze poparcie w wyborach otrzymali przedstawiciele Samoobrony (OKW w gmachu ZPSP w Warszawie, fot.wikipedia.org/Mateusz Opasiński)

W wyborach do sejmu niektórzy kandydaci nie mają się czym szczycić. Otrzymali bowiem zaledwie kilka głosów. W tej kategorii liderem jest Samoobrona.

Najmniejsze poparcie w wyborach otrzymali przedstawiciele Samoobrony. Na Jarosława Waśkiewicza (Samoobrona) głos oddała tylko.. 1 osoba. Niewiele lepszy wynik uzyskał Grzegorz Bolimowski (Samoobrona) - 2 głosy.

Po 3 głosy dostali Stanisław Pawłasek (Samoobrona) i Krystyna Andracka (Samoobrona). Natomiast 4 głosy otrzymała Janina Puczyńska (Samoobrona).

Po 5 głosów zgromadzili: Patrycja Bielecka - Czosnyka (Samoobrona), Igor Miazek (KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"), Ryszard Hodun (Kongres Nowej Prawicy), Antonina Klemensowicz (Kongres Nowej Prawicy),Grzegorz Gębka (Kongres Nowej Prawicy), Teresa Drabczyk (Ruch Społeczny RP) oraz Krzysztof Mikuliszyn (Ruch Społeczny RP).

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA