REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: będzie debata Kopacz - Kaczyński?

  • Autor: PAP
  • 22 września 2015 11:14
Wybory parlamentarne 2015: będzie debata Kopacz - Kaczyński? Debata miałaby jednoczesną emisję na antenach TVP1, TVP Info, Telewizji Polsat i Polsat News. Fot. youtube.com

Prezes TVP Janusz Daszczyński, w uzgodnieniu z kierownictwem Telewizji Polsat, zaproponował szefowej PO, premier Ewie Kopacz i prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu zorganizowanie debaty z ich udziałem, która miałaby się odbyć w piątek 16 października.

Prezes TVP skierował już listy do Ewy Kopacz i Jarosława Kaczyńskiego.

Debata na czterech antenach

W listach tych prezes Daszczyński przedstawił uzgodnioną z kierownictwem Telewizji Polsat propozycję zorganizowania debaty: Ewa Kopacz - Jarosław Kaczyński w piątek, 16 października br.

Debata miałaby jednoczesną emisję na antenach TVP1, TVP Info, Telewizji Polsat i Polsat News - poinformowała TVP.

Tydzień przed wyborami

Prezes TVP podkreślił w listach, że "wspólna inicjatywa Telewizji Polskiej i Polsatu pozwoliłaby zaprezentować debatę znacznie większej liczbie Polaków".

Proponowana debata miałaby się odbyć na nieco ponad tydzień przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się 25 października.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • KRAK 2015-09-23 08:44:45
    Pan D na rozkaz Pani K chce udowodnnić tezę, że Prezes zarządza z tylnego siedzenia.
  • pp 2015-09-23 08:01:06
    Panu Daszczyńskiego pomyliły się role. To nie on będzie wyznaczał dyskutantów do debaty! To jest zadania sztabów wyborczych. Poza tym pan prezes Kaczyński nie jest kandydatem PiSu na premiera.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA