REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: Gowin skreślił Kowala

  • Autor: TM
  • 07 września 2015 09:21
Wybory parlamentarne 2015: Gowin skreślił Kowala Paweł Kowal nie znalazł się na listach Prawa i Sprawiedliwości. Fot. batory.org.pl

Jarosław Gowin zmienił zdanie i wycofał rekomendację dla startu Pawła Kowala z list Prawa i Sprawiedliwości - pisze "Rzeczpospolita".

Paweł Kowal nie znalazł się na listach Prawa i Sprawiedliwości,  mimo że taki warunek zawierało porozumienie podpisane przed rokiem pomiędzy Polską Razem a partią Jarosława Kaczyńskiego.

Senat bez Kowala

Nasi przedstawiciele poinformowali, że wycofujemy się ze starań o przywrócenie Kowala do okręgu w Senacie, które przypisano mu w porozumieniu – powiedział "Rzeczpospolitej" jeden z działaczy.

Do niekorzystnego dla Kowala rozstrzygnięcia - miały przyczynić się pojawiające się w mediach informacje o jego rzekomych rozmowach z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej, dotyczących jego startu z ramienia tej  partii.

Platforma kusiła Kowala

Paweł Kowal odpiera zarzuty i przekonuje, że "politycy z różnych partii spotykają się ze sobą".

Chyba odrzucona pokusa to materiał na nagrodę, a nie na naganę - powiedział.

Według dziennika być może za całą intrygą stoi Michał Kamiński, który - delikatnie mówiąc - "nie darzy byłego europosła nadmierną sympatią".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA