REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: Kopacz domaga się debaty z Kaczyńskim

  • Autor: PAP
  • 05 października 2015 10:05
Wybory parlamentarne 2015: Kopacz domaga się debaty z Kaczyńskim To nie Beata Szydło, tylko Jarosław Kaczyński jest szefem PiS – podkreśliła Kopacz. Fot. facebook.com

Premier Ewa Kopacz powiedziała, że oczekuje debaty przedwyborczej z Jarosławem Kaczyńskim, jako prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Tak się utarło, że to szefowie partii ze sobą debatują - dodała.

Premier spotkała się z dziennikarzami na warszawskim Dworcu Centralnym, przed wyjazdem do Bydgoszczy, gdzie we wtorek odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Rady Ministrów.

"Aktywność pana prezesa"

Obserwujemy ostatnio aktywność pana prezesa Jarosław Kaczyńskiego i nie mamy wątpliwości, kto jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości i nie mamy też wątpliwości, kto będzie premierem przyszłego rządu - oświadczyła Kopacz.

Dlatego chcę debaty z Jarosławem Kaczyńskim jako szefem największej partii opozycyjnej i chcę rozmawiać o gospodarce i pomysłach w obszarze polityki społecznej, o rynku pracy, o wydatkach - dodała.

O prawach kobiet

Dodała, że chciałaby także debatować o prawach kobiet, oraz o tym "czy będzie wola naruszenia szerokiego konsensusu antyaborcyjnego".

To nie Beata Szydło, tylko Jarosław Kaczyński jest szefem PiS" - odpowiedziała pytana, dlaczego nie chce debatować z kandydatką PiS na premiera Beatą Szydło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA