REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: listy „Biało-Czerwonych”. Rozenek liderem

  • Autor: TM
  • 04 września 2015 11:52
Wybory parlamentarne 2015: listy „Biało-Czerwonych”. Rozenek liderem Liderem listy w Warszawie został Andrzej Rozenek. Fot. andrzejrozenek.com.pl

Partia Biało-Czerwoni ujawniła swoje warszawsko-mazowieckie listy do parlamentu. Rozenek i Popławska zostali liderami.

W stolicy otwiera ją poseł Andrzej Rozenek, a pod Warszawą - szefowa partii Aleksandra Popławska.

Drugie miejsce w Warszawie przypadło Beacie Postnikoff, reżyserce, dokumentalistce, producentce filmowej - donosi serwis rp.pl.

Lista podwarszawska

Wiadomo już, że w okręgu podwarszawskim liderką listy będzie Aleksandra Popławska, szefowa "Biało-Czerwonych", rusycystka, socjolożka, specjalistka marketingu. Tuż za nią, na liście znalazła się Justyna Wasita, prawniczka, specjalistka ds. cudzoziemców, współzałożycielka Partii Kobiet.

Trzecie miejsce na liście zajmuje Michał Stec, kierowca rajdowy.

Samorządowcy i przedsiębiorcy

W innych mazowieckich okręgach "Biało-Czerwoni" stawiają na samorządowców i przedsiębiorców.

W Radomiu listę otworzy Robert Stolarek, wieloletni radny z warszawskiego Śródmieścia. 

W okręgu płocko-ciechanowskim - Krzysztof Wrutniak, płocki przedsiębiorca i społecznik. A w okręgu siedlecko-ostrołęckim Robert Banasiuk, działacz samorządowy i pozarządowy, specjalista ds. osób niepełnosprawnych.

Na listach nie będzie drugiego założyciela "Biało-Czerwonych" posła Grzegorza Napieralskiego, który ogłosił, że będzie ubiegał się o mandat senatora z list Platformy Obywatelskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • 001 2015-09-04 16:58:13
    W tej polityce to jednak same sprzedajne (...). Taki Napierdalalski na przykład, najpierw buzi-buzi z Rozenkiem, a potem zostawił go na lodzie. Ale nie martw się Rozenku, Napierdalalskiemu też sie nie uda.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA