REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: oto "jedynki" Kukiza

 • Autor: TM
 • 28 sierpnia 2015 09:21
Wybory parlamentarne 2015: oto "jedynki" Kukiza Kukiz przedstawił liderów list na swoim profilu na Facebooku. Fot. facebook.com/kukizpawel

Na swoim profilu na Facebooku Paweł Kukiz przedstawił liderów list, które jego ruch wystawi w wyborach parlamentarnych. Na jego listach znajdą się m.in. Liroy, Artur Dziambor, Kornel Morawiecki czy Krzysztof Bosak.

Zrobiliśmy ogromny kawał roboty. Listy są już ustalone. Cały proces tworzenia to były wasze oddolne decyzje - stwierdził Paweł Kukiz.

Bosak i Winnicki

Były kandydat na prezydenta Polski wybrał na pierwsze miejsca swoich list m.in.:Roberta Winnickiego z Ruchu Narodowego, który wystartuje z pierwszego miejsca w okręgu legnickim, czy Krzysztofa Bosaka, który wystartuje z Zielonej Góry.

Były europoseł, który do Brukseli dostał się z list LPR Sylwester Chruszcz, znalazł się na drugim miejscu listy w Szczecinie. Wrocławską listę otworzy legenda "Solidarności Walczącej" i jej założyciel  Kornel Morawiecki.

ZASKAKUJĄCA "JEDYNKA" KUKIZA>>

Nowa Prawica i UPR

Są też osoby związane z Kongresem Nowej Prawicy, jak otwierający listę w Gdyni Artur Dziambor oraz Unią Polityki Realnej - jak jej prezes Bartosz Jóźwiak (startuje w Koninie).

W Płocku "jedynkę" dostał Marek Jakubiak - przedsiębiorca, właściciel Browarów Regionalnych. Z kolei w okręgu opolskim komitet Kukiz'15 wystawia Janusza Sanockiego, byłego burmistrza Nysy, bliskiego współpracownika Pawła Kukiza.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • rozczarowany 2015-08-31 23:33:08
  popierałem Kukiza, ale narodowcy-neofaszyści na listach wyborczych to katastrofa. Mój głos Kukiz własnie stracił
 • kazia 1901 2015-08-28 17:52:58
  Czy nie dużo w prawo nachylona jest ta "drużyna" , nie widzę przesłanek aby widzieć w niej racjonalistyczny ciąg do rzetelnej pracy, racze nachylenie na kariery a nie dobro wspólne?
 • Lucek 2015-08-28 15:12:58
  Do IQ: Lepsi nowi psychopaci niż starzy złodzieje bo w tym kraju lepiej już NIGDY nie będzie :-)
 • IQ 2015-08-28 13:56:50
  Od zawsze wiedziałem , że ten gość ma problemy z główką, ale po tym jak pokazał kandydatów to parlamentu , to już Himalaje abstrakcji. te szumowiny, psychopaci, bandziory maja reprezentować Polaków w parlamencie !!!!. Gratulacje dla głosujących na Kukiza w wyborach prezydenckich. Proponuję wybierzcie sobie swój parlament i wypad na Sachalin, tylko czy tam nie wyrządzicie tubylcom szkody !!!??? Ręce opadają, brak słów na to co ten nikt wyczynia !!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA