REKLAMA

Wybory Parlamentarne 2015. Piechociński: razem możemy więcej, to zielona moc

  • Autor: PAP
  • 12 września 2015 14:02
Wybory Parlamentarne 2015. Piechociński: razem możemy więcej, to zielona moc Janusz Piechociński, prezes PSL podkreśla, że partia ma 120 lat doświadczenia, potrzebnego do działania "i na łatwiejsze i trudniejsze czasy" Fot. PTWP (Paweł Pawłowski)

PSL do wszystkich wyciąga swoje dłonie; PSL jest obywatelskie, nikomu nie wypowiada wojny; razem możemy więcej - to jest zielona moc; zieleń to kolor nadziei i spokoju - mówił w sobotę Janusz Piechociński na konwencji Stronnictwa.

"Pierwszego września tam na Westerplatte, jakże wielu zastanawiało się kto i komu pierwszy ma podać rękę. PSL do wszystkich wyciąga swoje dłonie, nie czeka i mówi: +razem Polki i Polacy; razem możemy więcej+. To jest właśnie ta magiczna zielona moc - to ona każdego dnia odmienia ludzi, nasze miasta z wioskami, odmienia pola i zakłady pracy, przynosi nadzieję" - powiedział Piechociński.

Jak mówił, zielony to kolor nadziei; kolor, który uspokaja. "W tym czasie tak trudnym, kiedy wędrówka narodów i ludów niesie ze sobą tak wielkie zagrożenia, przynosi niepewną przyszłość mówimy do wszystkich Polaków dobrej woli: wspólnota, naród, wartości - razem ze sobą, nigdy przeciwko sobie" - dodał.

Polityk PSL podkreślał, że partia ma 120 lat doświadczenia, potrzebnego do działania "i na łatwiejsze i trudniejsze czasy". Polityk apelował, by "nie dać uwieść tym, którzy kolejny raz chcą aby rozstrzygnęło się wielkie starcie POPiS-u ze sobą". Jak oceniał, w partiach tych, zmieniają się ludzie i nazwiska, przechodząc z komitetu do komitetu.

Jak zapewniał, PSL jest obywatelskie i nikomu nie wypowiada wojny. "Pamiętamy, że solidarność jest wielkim darem i budujemy zaufanie" - przekonywał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • pink 2015-09-13 10:57:02
    Oddanie resortu gospodarki (czerwonym) burakom to był i jest katastrofalny błąd. "Zielona moc" jest może w zielonych zagranicznych traktorach, ale nie w głowach tych gadatliwych wieśniaków.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA