REKLAMA

Wybory parlamentarne 2015: Renata Beger wraca do polityki

  • Autor: TM
  • 08 września 2015 09:07
Wybory parlamentarne 2015: Renata Beger wraca do polityki Beger wystartuje z drugiego miejsca listy Zjednoczonej Lewicy. Fot. youtube.com

Była posłanka Samoobrony wystartuje z drugiego miejsca listy Zjednoczonej Lewicy w Pile. "Jedynką" w wyborach do Sejmu w okręgu numer 38 będzie poseł Romuald Ajchler.

Ta kandydatura wzbudzała wiele kontrowersji, ale my nie mamy co do niej wątpliwości – powiedział Radiu Koszalin szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej w powiecie pilskim, Tadeusz Rzemykowski.

"Znamy jej dorobek"

Przyznał, że "trochę dyskusji o pani Reni było i od czasu do czasu jest. Najwięcej dyskusji jest im dalej od Piły. Znamy jej dorobek i jej spojrzenie, wiemy, co chce w przyszłej kadencji robić".

"Jedynką" Zjednoczonej Lewicy w wyborach do Sejmu w okręgu numer 38 będzie poseł Romuald Ajchler.

Bez kandydata do Senatu

Z trzeciego miejsca wystartuje przedstawiciel Unii Pracy, Jan Lus.

Na liście znaleźli się też przedstawiciele Twojego Ruchu, „Zielonych” i kandydaci bezpartyjni. Pilska lewica nie będzie miała swojego kandydata do Senatu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA