REKLAMA

Wyjazdowe spotkanie PiS, Szydło: Przed nami dwie poważne reformy - edukacji i służby zdrowia

  • Autor: PAP/AT
  • 24 września 2016 13:58
Wyjazdowe spotkanie PiS, Szydło: Przed nami dwie poważne reformy - edukacji i służby zdrowia Trwa wyjazdowe spotkanie klubu parlamentarnego PiS (fot.twitter.com)

• W Jachrance trwa wyjazdowe spotkanie klubu parlamentarnego PiS.
• Rzeczniczka prasowa klubu PiS Beata Mazurek podała na Twitterze, że przed południem wystąpienia mieli premier Beata Szydło i wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

Mazurek napisała m.in., że premier zapowiedziała zmiany w spółkach skarbu państwa "nie tylko kadrowe, ale i w zarządzaniu".

"Przed nami dwie poważne reformy: edukacji i służby zdrowia; zgodnie z planem rząd przyjmie też program Mieszkanie plus" - relacjonowała rzeczniczka słowa premier. Jak dodała, Szydło "syntetycznie i rzeczowo" omówiła dotychczasowe działania rządu.

Mazurek podała też, że po Szydło głos zabrał wicepremier Mateusz Morawiecki.

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS w Jachrance trwa od piątku. W piątek wieczorem prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił podczas tego spotkania, że musi być odczuwalna poprawa dla ludzi w gospodarce, służbie zdrowia, oświacie, wymiarze sprawiedliwości i bezpieczeństwie. "Najwyższy czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie. Aby marzyć o kolejnych zwycięstwach, musimy ciężko pracować" - mówił prezes PiS, cytowany na Twitterze w piątek przez wicemarszałka Sejmu Joachima Brudzińskiego.]

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA