REKLAMA

Wyniki wyborów, PiS kontra PO. Jakie będzie PO w opozycji?

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 25 października 2015 21:52
Wyniki wyborów, PiS kontra PO. Jakie będzie PO w opozycji? "Pozostajemy główną partią opozycyjną i będziemy tę funkcję wykonywać z całą starannością, dbałością i profesjonalizmem" fot. Facebook

Poseł Platformy Obywatelskiej Marcin Święcicki zapewnia, że jako główna partia opozycyjna PO będzie swoją funkcję wykonywać z całą starannością, dbałością i profesjonalizmem.

– Wygrał PiS, ale nie ma konstytucyjnej większości. Będziemy się czujnie przyglądać, temu, co będzie robił, bo jesteśmy pełni obaw, o czym już mówiliśmy w kampanii wyborczej. Będziemy lansować nasze propozycje, naszą alternatywę, żeby była stale obecna w życiu publicznym, szczególnie w sprawach ekonomicznych, zagranicznych, w sprawach wewnętrznych rozwiązań. PiS będzie miało twardego, ostrego recenzenta. Nie zmienimy naszej wizji otwartego społeczeństwa w głównych sprawach, zwłaszcza dbałości o dobre stosunki z naszymi sąsiadami. Wszystkie nasze starania są jak najbardziej aktualne – mówi Marcin Święcicki, poseł PO. I dodaje. –  Przejmujemy z pokorą wynik demokratycznych wyborów. Pozostajemy główną partią opozycyjną i będziemy tę funkcję wykonywać z całą starannością, dbałością i profesjonalizmem – mówi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • JodekMordka 2015-10-26 14:07:36
  POPSL z całą starannością, dbałością i profesjonalizmem niszczyła Polskę panie Święcicki. Taka jest prawda.
 • Państwo teoretyczne... 2015-10-26 08:12:42
  Zejdą do POdziemia - będą POżerać ośmiorniczki w katakumbach...
 • Stefan 2015-10-26 08:03:06
  Nie strasz, nie strasz, bo się ze...asz!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA