REKLAMA

Wypadek Beaty Szydło: Opozycja śmieje się z wypadku premier

  • Autor: PAP/AT
  • 13 lutego 2017 06:15
Wypadek Beaty Szydło: Opozycja śmieje się z wypadku premier Wypadek Beaty Szydło wzbudził natychmiastową falę nienawistnych komentarzy (Beata Szydło, fot.wybierzpis.org.pl)

Wielu komentatorów, polityków i dziennikarzy uznało temat wypadku drogowego premier Beaty Szydło za śmieszny.

 

Popis chamstwa dała część opozycji w związku z wypadkiem pani premier Beaty Szydło. Obywatele RP przeszkadzający na Krakowskim Przedmieściu w modlitwie podczas miesięcznicy smoleńskiej na wieść o wypadku wybuchnęli entuzjazmem i obrażali szefową rządu- pisze "Gazeta Polska Codziennie".

Wielu komentatorów, polityków i dziennikarzy uznało temat groźnego zdarzenia drogowego za śmieszny. Wśród nich znalazł się przewodniczący klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumann i były szef MSZ, dziś bloger, Radosław Sikorski - podaje "GPC".

Jak pisze dziennik, piątkowy (10 lutego) wypadek Beaty Szydło wzbudził natychmiastową falę nienawistnych komentarzy. Na Krakowskim Przedmieściu Obywatele RP na informację Jarosława Kaczyńskiego o wypadku Beaty Szydło zareagowali okrzykiem "marionetka". Do tego gwizdali i buczeli. "Słyszałem wyzwiska pod adresem Beaty Szydło od politycznej żulerii, gdy Kaczyński ogłaszał, że jest ranna. Cieszyli się..." - skomentował na Twitterze Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "GP". Następnego dnia z wypadku Beaty Szydło żartowano również na manifestacjach Komitetu Obrony Demokracji.

Złośliwością wykazali się również politycy opozycji - podaje "GPC". "Państwo PiS w pigułce. Brak przestrzegania reguł, pędzenie na złamanie karku, pękające opony. Seria wypadków czy nowy program Laweta+?" - napisał na Twitterze Sławomir Neumann (PO). "A może drzewo wymusiło pierwszeństwo" - zastanawiała się była posłanka PO Jagna Marczułajtis.

Gazeta cytuje również m.in. znanego adwokata Romana Giertycha. "A wiecie, dlaczego oni się tak wszyscy śpieszą, że rozbijają ludziom samochody? Bo martwią się, że nie zdążą wszystkiego zepsuć" - napisał Giertych na Twitterze. Radosław Sikorski nazwał z kolei drzewo, na którym zatrzymała się limuzyna premier, "pancernym" w nawiązaniu do katastrofy smoleńskiej. "Hasło: z drogi śledzie, bo rząd jedzie - zbliża pisowskie elity z suwerenem" - takim wpis zamieścił Paweł Wroński, dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • łobywatel 2017-02-13 10:49:17
    Dość może tych kolumn, kogutów, wycia, ciszej, (...) jeźdźcie i zgodnie z kodeksem drogowym acha, te lemuzyny, to nie są Wasze, tyko NASZE, wiec proszę mi nie rozpierdalać...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA