REKLAMA

Z listy PO do Nowoczesnej. Roszady w woj. opolskim

  • Autor: TM
  • 08 września 2015 11:39
Z listy PO do Nowoczesnej. Roszady w woj. opolskim Sarnicki został kandydatem Nowoczesnej do Senatu. Fot. mkskluczbork.pl

Zdzisław Sarnicki, przedsiębiorca i prezes klubu piłkarskiego MKS Kluczbork został kandydatem Nowoczesnej do Senatu z okręgu obejmującego zachodnią część województwa opolskiego. Wcześniej znajdował się liscie PO do Sejmu.

Sarnicki miał startować z czwartego miejsca listy PO do Sejmu. Stracił je po zmianach wprowadzonych przez centralę.

Państwo terroryzuje biznes

Jestem przedsiębiorcą z 25-letnim doświadczeniem. W tym czasie wielokrotnie przekonałem się, jak państwowe instytucje potrafią opresyjnie traktować biznes. Zawsze wychodziłem jednak z tych konfrontacji obronną ręką - powiedział Sarnicki.

 Sarnicki to doskonały kandydat do Senatu ze względu na swoje bogate doświadczenie.Nie dość, że sprawnie prowadzi firmę naprawiającą ciężki sprzęt budowlany oraz nim handlującą, to na dodatek z powodzeniem stoi u sterów MKS-u. Klub ten nie ma pokaźnych środków do dyspozycji, a mimo to, dzięki zarządzaniu pana Sarnickiego, znajduje się na zapleczu ekstraklasy, będąc najlepszą drużyną w regionie - uważa Jarosław Grzegorzak, lider Nowoczesnej Ryszarda Petru w Opolu.

"Rozczarowany PO"

Moja decyzja o starcie do Senatu wiąże się również z tym, że jestem rozczarowany ośmioma latami rządów Platformy. Postulaty, z jakimi to ugrupowanie szło do wyborów w 2007 roku, były mi bardzo bliskie, szczególnie w kwestiach gospodarczych. Ubolewam, że niewiele z nich zostało zrealizowanych - powiedział Sarnicki portalowi opole.gazeta.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Ken 2015-10-17 16:22:18
    Ja to Ci kandydaci sie zmieniają. Co tu dużo mówić. Muszą dać cos z siebie. I widocznie Nowoczesna dała cos z siebie. Popieram KW Nowoczesna i Grzegorza Boguckiego z Warszawy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA