REKLAMA

Zakłócona konferencja Nowoczesnej. KORWIN z trąbką

  • Autor: TM
  • 14 października 2015 10:07

Incydent podczas konferencji lidera Ryszarda Petru. Jego wystąpienie zostało zakłócone przez zwolennika partii KORWiN, który przeszkadzał za pomocą trąbki.

Ryszard Petru chciał przedstawić propozycje zmian w Karcie Nauczyciela. Na porannej konferencji .Nowoczesnej pojawił się także działacz partii KORWiN, który trąbką utrudniał jego wystąpienie.

Niech pan to wyjmie i pokaże co ma do zaoferowania Polakom. Niech pan trąbi, bądź pan twardy - zwrócił się do niego lider .Nowoczesnej.

Za każdym razem kiedy Petru próbował coś powiedzieć rozlegało się trąbienie.

To dość proste - jak pies Pawłowa pan reaguje - mówił Petru.

To kolejne zakłócenie jego konferencji. We wtorek w Lublinie zwolennicy Ruchu Kukiza obrzucili go zwitkami papieru imitującymi franki, oskarżając, że w przeszłości wprowadzał społeczeństwo w błąd i nakłaniał do brania kredytów w tej walucie - przypomina serwis tvn.24.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • anna 2015-10-15 15:51:57
    Korwin-żenujące pokazali swój poziom, miałam lepsze zdanie o nich. Może czas dojrzeć do rozmowy,a nie idiotycznych zachowań?
  • Sinatra 2015-10-14 14:09:35
    Po wyborach zmieni imię na FrankREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA