REKLAMA

Zakończyło się spotkanie premier Beaty Szydło z przedstawicielami klubów parlamentarnych

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 21 stycznia 2016 12:20
Zakończyło się spotkanie premier Beaty Szydło z przedstawicielami klubów parlamentarnych (fot. twitter/KPRM)

· Premier Beata Szydło rozpoczęła rozmowy z z liderami klubów parlamentarnych w czwartkowe przedpołudnie.
· Tematem spotkania była wtorkowa (19 stycznia) debata w Parlamencie Europejskim.
· Pierwsze takie spotkanie miało miejsce 12 stycznia, rozmawiano wówczas o sytuacji międzynarodowej i polityce zagranicznej.

Informację o zaplanowanym na dzisiaj, 21 stycznia, spotkaniu podał wczoraj rzecznik rządu Rafał Bochenek.

"W imieniu pani premier Beaty Szydło chciałbym wszystkim państwu przekazać informację o spotkaniu jutro w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z przedstawicielami szefów klubów parlamentarnych. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich. Mam nadzieję, że szefowie klubów parlamentarnych odpowiedzą na nasze zaproszenie i pojawią się po raz kolejny w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Nam zależy na podtrzymywaniu dobrych relacji z opozycją" - mówił rzecznik.

Premier Beata Szydło mówiła, że na spotkaniu z szefami klubów chce wysłuchać ich opinii o wtorkowej debacie w Parlamencie Europejskim.

fot. twitter.com

Jak informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, na godz. 11:40 zaplanowana jest wypowiedź Beaty Szydło po zakończonym spotkaniu.

fot. twitter.com.

Dzisiejsze spotkanie premier z liderami klubów parlamentarnych jest drugim takim wydarzeniem. 12 stycznia Beata Szydło spotkała się z szefami klubów parlamentarnych ws. sytuacji międzynarodowej i polityki zagranicznej.

W siedzibie KPRM pojawili się wówczas: szef klubu PiS - Ryszard Terlecki i rzeczniczka tego klubu Beata Mazurek, szef klubu PO - Sławomir Neumann, a także wiceszef klubu Platformy Rafał Trzaskowski, szef klubu Nowoczesnej - Ryszard Petru, PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz, Kukiz'15 - reprezentowany jest przez wiceszefa klubu Marka Jakubiaka.

Głosy po spotkaniu były na tyle przychylne, że postanowiono o kontynuacji takich rozmów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA