REKLAMA

Zamach w Brukseli. Beata Szydło zapowiada zwołanie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

  • Autor: PAP/JS
  • 22 marca 2016 10:39
Zamach w Brukseli. Beata Szydło zapowiada zwołanie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa W związku z eksplozjami w Brukseli odbędzie się posiedzenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (fot. RCB/twitter)

W związku z eksplozjami w Brukseli odbędzie się posiedzenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa - poinformowała premier Beata Szydło.

Posiedzenie RCB ma się rozpocząć o godz. 11. "Najważniejsze jest bezpieczeństwo polskich obywateli. Za chwilę rozpocznie się posiedzenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa" - powiedziała Szydło na konferencji w Warszawie.

W Brukseli doszło do serii eksplozji. Belgijski nadawca publiczny VRT, na którego powołuje się agencja dpa, poinformował, że co najmniej 13 osób zginęło, a 35 zostało rannych we wtorek w eksplozjach, do których doszło rano na lotnisku Zaventem w Brukseli. Do kolejnego wybuchu doszło na jednej ze stacji metra, według VTM zginęło tam 10 osób.

Czytaj też: MSZ weryfikuje, czy wśród poszkodowanych w zamachach w Brukseli są Polacy

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA