REKLAMA

Zamach w Londynie: Antoni Macierewicz złożył kondolencje po ataku terrorystycznym

  • Autor: PAP/AT
  • 04 czerwca 2017 11:55
Zamach w Londynie: Antoni Macierewicz złożył kondolencje po ataku terrorystycznym Przekazuję najszczersze wyrazy współczucia - napisał szef MON (Antoni Macierewicz, fot.mon.gov.plmjr Robert Siemaszko/CO MON)

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz złożył wyrazy współczucia społeczeństwu i władzom Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Przekazuję najszczersze wyrazy współczucia społeczeństwu i władzom Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Pn - napisał na Twitterze minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

W sobotę (3 czerwca) wieczorem zamachowcy wjechali samochodem w pieszych na moście London Bridge, a następnie zaatakowali za pomocą noży ludzi w pobliżu targu Borough Market. Wszyscy trzej napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. W wyniku zdarzenia zginęło co najmniej sześć osób, a ok. 50 trafiło do szpitala.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA