REKLAMA

Zarząd PO ws. posiedzenia Sejmu. Dziś o godz. 13.

  • Autor: aw/PAP
  • 03 stycznia 2017 10:55
Zarząd PO ws. posiedzenia Sejmu. Dziś o godz. 13.  Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska(fot. kidawa-blonska.pl)

• We wtorek (3 stycznia) o godz. 13. odbędzie się posiedzenie zarządu krajowego PO – poinformowała dziennikarzy wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO).
• Tematem posiedzenia mają być przygotowania partii do posiedzenia Sejmu 11 stycznia.

"Na pewno trzeba omówić, jak będzie wyglądał 10 i 11 styczeń i jakie działania Platforma dalej podejmie" - powiedziała Kidawa-Błońska.

Pytana, czy wierzy, iż marszałek Sejmu ujawni wszystkie nagrania z Sali Kolumnowej z 16 grudnia Kidawa-Błońska powiedziała, że dziwi się, dlaczego trzeba czekać tyle tygodni, żeby PiS ujawnił te nagrania. Jej zdaniem, takie działania PiS, to "niepotrzebne podgrzewanie nerwowej atmosfery".

"Jestem święcie przekonana, że posiedzenie Sejmu (16 grudnia) i głosowanie odbywało się z naruszeniem Regulaminu Sejmu, ciągle nie mamy imiennej listy posłów, którzy brali udział (w głosowaniu), więc mamy bardzo duży bałagan" - oceniła wicemarszałek Sejmu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA