REKLAMA

Zatrzymany pijany kierowca mógł się wylegitymować dokumentem BOR?

  • Autor: PAP/GP
  • 26 lipca 2017 10:40
Zatrzymany pijany kierowca mógł się wylegitymować dokumentem BOR? Biuro Ochrony Rządu (BOR) odpowiada za bezpieczeństwo głównych postaci polskiego życia publicznego, premiera, ministrów i gości zagranicznych. (fot.:BOR/bor.gov.pl)

Policja w Żurominie na Mazowszu zatrzymała mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu - poinformował w środę (26 lipca) oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żurominie asp. Robert Wierciński. Według RMF FM mężczyzna miał przy sobie legitymację BOR.

- Rano policjanci uzyskali informację o pijanym kierowcy, który prowadził samochód. Mężczyzna przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Sprawa jest weryfikowana i prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie - powiedział Wierciński.

Jak donosi "RMF FM" przy mężczyźnie znaleziono legitymację funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu w stopniu sierżanta.

- Nie jestem w stanie potwierdzić, że był to funkcjonariusz i posiadała jakąś legitymację. Zatrzymanie nie miało związku z wykonywanym zawodem - powiedział dopytywany o ustalenia rozgłośni Wierciński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Tyt 2017-07-26 23:29:24
    My juz wiedzielismy, ze jest z Boru zanim policja przyjechala wyzywal ludzi najebany jak łopata.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA