REKLAMA

"Zdradziliście mnie, nie ja Was". Wałęsa po raz kolejny zaprzecza współpracy

  • Autor: bad
  • 22 lutego 2016 13:02
"Zdradziliście mnie, nie ja Was". Wałęsa po raz kolejny zaprzecza współpracy Lech Wałęsa pisze: Zdradziliście mnie, nie ja Was. Fot. facebook/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa po raz kolejny zaprzecza współpracy z Służbą Bezpieczeństwa w latach 70.

W poniedziałek, 22 lutego IPN udostępnił dziennikarzom dokumenty dotyczące agenta SB "Bolka", zabezpieczone w domu Czesława Kiszczaka. Wśród dokumentów są m.in. odręcznie napisane zobowiązanie do współpracy, podpisane: Lech Wałęsa czy pokwitowania odbioru pieniędzy od służby bezpieczeństwa podpisane przez TW Bolka. Na razie nie ma 100-proc. pewności, że dokumenty znajdujące się w IPN są autentyczne.

W tym samym czasie na mikroblogu pojawił się wpis byłego prezydenta:

"Tak przegrałem, ale tylko w tym miejscu, gdzie prawie wszyscy uwierzyli, że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie, krótko, ale była, i na krótko zostałem złamany. To nieprawda" – pisze Wałęsa.

Wałęsa kończy wpis słowami: "Dziękuję, zdradziliście mnie, nie ja Was".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • yy 2016-10-27 00:13:44
    a proponuje aby "TW BOLEK" przestał już bełkotać !!! Przyznaj się że donosiłeś na kolegów!!! Tego rządu nie OBALISZ jak RZĄD OLSZEWSKIEGO w 1992 r. za to że chcieli dekomunizacji!!! Bolek obalił rząd Olszewskiego i zaczął czyścić swoje teczki!!! z wiekiem całkowicie głupieje!!! "BOLEK"jesteś kupą gówna i rady są gówno warte i ŚMIERDZĄ jak TY!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA