REKLAMA

Ziobro: W MS więcej zmian przez rok niż w całej kadencji za poprzednich władz

  • Autor: PAP/MN
  • 17 listopada 2016 13:06
Ziobro: W MS więcej zmian przez rok niż w całej kadencji za poprzednich władz Minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro podsumował rok MS. (fot. ms.gov.pl)

Przygotowaliśmy przez ten rok więcej zmian niż poprzedni rząd przez całą kadencję - powiedział w czwartek (17 listopada) minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro podczas konferencji podsumowującej rok działań MS.

Ziobro dodał, że postępowania w prokuraturze wreszcie są prowadzone rzetelnie, a interesy pokrzywdzonych są traktowane poważnie. Według niego zmiany w prokuraturze pozwalają wrócić do spraw związanych z reprywatyzacją w stolicy i zająć się nimi "we właściwy sposób".

Minister dodał, że w jego resorcie przygotowano zmiany mające chronić obywateli przed naciągaczami i lichwiarzami, sprawcami ludzkich tragedii. Jak uznał, dzięki temu jest wreszcie możliwa skuteczna walka z procederem wyłudzania VAT, przynoszącym miliardy strat państwu.

"Mówiono, że się nie da, a my zakazaliśmy zabierania dzieci wyłącznie z powodu ubóstwa rodziców i są tego efekty" - dodawał na konferencji wiceminister Patryk Jaki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA