REKLAMA

Zjednoczona Lewica apeluje do wyborców. Przebudźcie się!

  • Autor: pap/rad
  • 03 sierpnia 2015 13:43
Zjednoczona Lewica apeluje do wyborców. Przebudźcie się! Joński zaapelował do wyborców lewicy, aby się przebudzili i poszli zagłosować w wyborach parlamentarnych na lewicę (fot.:sld.org.pl)

Rzecznik prasowy SLD Dariusz Joński ostrzega, że gdy będzie rządzić prawica, to będziemy mieli państwo policyjne i wyznaniowe. To dlatego Sojusz jeździ po Polsce by budzić wyborców lewicy.

"To jest ważny moment i lewica, jak nigdy wcześniej, jest potrzebna właśnie teraz, żeby była ta równowaga na scenie politycznej, żeby faktycznie zająć się ludźmi, którzy tej pomocy potrzebują. Dzisiaj w Polsce prawie milion emerytów dostaje emeryturę poniżej tysiąca zł, 2 mln ludzi żyje w biedzie" - mówił Joński.

Zaapelował do wyborców lewicy, aby się przebudzili i poszli zagłosować w wyborach parlamentarnych na lewicę.

Rada Krajowa SLD podjęła blisko dwa tygodnie temu decyzję o starcie w wyborach parlamentarnych w koalicji Zjednoczona Lewica. Rozmowy o wspólnym starcie lewicy toczyły się pod auspicjami OPZZ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA