REKLAMA

Zjednoczona Lewica nie rozpadnie się po wyborach?

  • Autor: PAP
  • 22 października 2015 19:09
Zjednoczona Lewica nie rozpadnie się po wyborach? Nowacka przekonuje, że jeśli ta koalicja wygra wybory, utworzy jeden klub parlamentarny (fot. facebook.com/zjednoczonalewica)

To scenariusz po ewentualnej wygranej w wyborach parlamentarnych. - Będzie jeden klub - Zjednoczonej Lewicy - zapowiedziała liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka.

- Będzie jedna silna reprezentacja w parlamencie, bo wiemy, że nie po to porozumiewaliśmy się, żeby potem dać się rozmienić na drobne w Sejmie. Tylko silny, zjednoczony klub to silny głos Lewicy w Sejmie i to jest nasza deklaracja dla was, dla naszych przyszłych wyborców - mówiła w Gorzowie Wlkp. Nowacka.

Zapewniała, że Zjednoczona Lewica będzie silną i konsekwentną opozycją w stosunku władzy. - Czy to będą konserwatyści z PiS-u, czy to będą konserwatyści z PO, my nie odstąpimy od naszego programu, który mówi o wolności, sprawiedliwości społecznej, o prawie do mieszkania, prawie do dostępu do służby zdrowia, dobrej edukacji i godnej starości - mówiła Nowacka.

Według niej ostatnie godziny kampanii wyborczej są bardzo ważne i trzeba je wykorzystać do namawiania wszystkich, by poszli na wybory. - To jest ten moment, kiedy rozliczamy klasę polityczną - mówiła liderka Zjednoczonej Lewicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA