REKLAMA

Zjednoczona Lewica o sondażach: nam rośnie, a PO spada

  • Autor: TM
  • 02 października 2015 09:39
Zjednoczona Lewica o sondażach: nam rośnie, a PO spada Szef sztabu Zjednoczonej Lewicy skrytykował również polityków PiS. Fot. facebook.com

Różnimy się z Platformą Obywatelską sondażami w ten sposób, iż nam rośnie, a im spada. Mamy możliwość rozwoju, PO ma potencjał do tego, żeby się zwijać - komentował przedwyborcze prognozy w TVP Info Włodzimierz Czarzasty.

W niedzielę Zjednoczona Lewica przedstawi kandydata na premiera - przyznał polityk.

Nowacka i konkurencja

Nie potwierdził jednak, czy zgodnie i jednogłośnie w jego ugrupowaniu postawiono na Barbarę Nowacką. Porównywał ją jednak z czołowymi postaciami politycznej konkurencji.

Czym Barbara Nowacka różni się kompetencyjnie od nagłaśnianej bez przerwy liderki PiS-u Beaty Szydło, czy od premier Ewy Kopacz, która ze swoim rządem zdecydowała po dwóch miesiącach, że w szkołach będą drożdżówki? - pytał Czarzasty. 

"Arogancja, pewność siebie i buta"

Różnimy się z Platformą Obywatelską sondażami w ten sposób, iż nam rośnie, a im spada. Mamy możliwość rozwoju, PO ma potencjał do tego, żeby się zwijać - komentował przedwyborcze prognozy. 

Szef sztabu Zjednoczonej Lewicy skrytykował również polityków PiS.

Proszę posłuchać, co mówią, jak są przekonani, że wygrają na pewno, zastanawiają się tylko, czy to będzie większość konstytucyjna. Arogancja, pewność siebie i buta powoduje to, że się dostaje po głowie - przekonywał Czarzasty.

Jestem w tym wiarygodny, jeżeli chodzi o butę. Pamiętam SLD, które miało 42 proc. Dlatego dostaliśmy po łapach dosyć mocno. Teraz możemy w sposób spokojny i z dystansem zabiegać o głosy wyborców. Wiemy, co to znaczy być głupi, ale wiemy również, co to znaczy zmądrzeć – podkreślił Czarzasty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA