REKLAMA

Zjednoczona Lewica, PSL i Kukiz: Nie zgadzamy się na debatę Kopacz z Szydło

 • Autor: AT
 • 15 października 2015 14:48
Zjednoczona Lewica, PSL i Kukiz: Nie zgadzamy się na debatę Kopacz z Szydło Domagamy się odwołania debaty Kopacz-Szydło (fot.twitter.com/Zjed_Lewica)

- Nie ma zgody na debatę, w której wyklucza się inne partie i komitety wyborcze - poinformowała Barbara Nowacka, kandydatka Zjednoczonej Lewicy na premiera.

Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy, PSL oraz Paweł Kukiz domagają się odwołania poniedziałkowej (20 października) debaty telewizyjnej premier Ewy Kopacz z wiceprezes PiS Beatą Szydło. - Nie ma zgody na debatę, w której wyklucza się inne partie i komitety wyborcze - poinformowała Barbara Nowacka.

W Polsce nigdy nie było systemu dwupartyjnego, a - jak twierdzą przeciwnicy debaty - PO i PiS zachowują się tak, jakby tak było.

- Są partie, które marzą o systemie dwupartyjnym, próbują zawłaszczyć demokrację tłumacząc się sondażokracją - twierdzi przedstawicielka Zjednoczonej Lewicy.

- Domagamy się odwołania debaty Kopacz-Szydło i tego, aby liderzy wszystkich partii przyszli na debatę we wtorek - postuluje w imieniu pozostałych partii Nowacka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • maliniak 2015-10-15 19:41:27
  Święta trójca oburzona. Debate oragnizują trzy telewizje. Niech poszukają sobie telewizję która zorganizuję taka debatę. Palikot ma kasy jak ruski wojska to może wykupić czas antenowy i zaprosić wszystkich.
 • Ula 2015-10-15 18:34:27
  Ja zaczynam snuć podejrzenia, ze oni wszyscy wspomagają PiS. No serio przecież wszyscy wiemy, że Szydło nie bardzo sobie poradzi i teraz jak odwołają debatę to się kobieta nie skompromituje, a tez nikt nie powie, ze nie chciała bo przecie chciała. Lewica z Palikotem i Kukiz już by dali spokój bo kompromitują sie na każdym kroku bardziej, już im coraz bliżej Elki Kruk i Michałkiewicza.
 • Zunrin 2015-10-15 15:43:34
  Hehehe jak im się to nie podoba, to nie muszą na nią przychodzić. Ups, zapomniałem, że nikt ich nie zapraszał :DREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA