REKLAMA

Zjednoczona Lewica stawia na Nowacką. Kandydatka na premiera?

  • Autor: TM
  • 29 września 2015 19:24
Zjednoczona Lewica stawia na Nowacką. Kandydatka na premiera? Zjednoczona Lewica to pomysł długofalowy. Myślę, że skończy się za wiele lat - powiedziała Barbara Nowacka. Fot. facebook.com

Barbara Nowacka będzie twarzą Zjednoczonej Lewicy - poinformowały „Wiadomości” TVP1. Na lewicy potrzebna jest dobra zmiana, która będzie pokazywała, że jest alternatywa między Platformą i PiS. Taka dobra zmiana to twarz kobiety, Barbary Nowackiej - stwierdził sekretarz generalny Krzysztof Gawkowski.

Myślę, że nikt, kto zajmuje się polityką, nie boi się wyzwań. Wręcz przeciwnie. Te wzywania to coś, co daje nam szanse na realizację naszych planów. Programu naszych marzeń. ZL to pomysł długofalowy. Myślę, że skończy się za wiele lat, kiedy ja będę mogła myśleć o emeryturze - powiedziała Barbara Nowacka.

Zjednoczona Lewica zaprezentuje swoją liderkę podczas konwencji wyborczej która odbędzie się w niedzielę 4 października.

Sekretarz generalny SLD, pytany czy Nowacka będzie także kandydatką ZL na premiera, stwierdził, że na razie lewicowa koalicja „nie szuka kandydata na premiera”.

Taki kandydat jest wskazywany, wtedy gdy partia jest pewna zwycięstwa. My idziemy po lepszą zmianę i będziemy pokazywali nowego lidera - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • andrzej 2015-10-01 20:45:51
    brawo pani basiu mysle ze sie pani uda a jak sie pani uda to i nam bedzie lepiejREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA