REKLAMA

Zmiany w rządzie: Prezydent chce szybkiej rekonstrukcji

  • Autor: PAP/AT
  • 07 grudnia 2017 11:58
Zmiany w rządzie: Prezydent chce szybkiej rekonstrukcji Szczegółowe ustalenia ws. rekonstrukcji będą komunikowane w najbliższym czasie (Andrzej Duda, fot. Jakub Szymczuk/KPRP)

Prezydent Andrzej Duda wyraził oczekiwanie, żeby temat rekonstrukcji rządu został zamknięty tak szybko, jak to jest możliwe - poinformował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

W czwartek (7 grudnia) w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premier Beatą Szydło i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, które - według informacji - dotyczyło m.in. rekonstrukcji rządu. W rozmowie uczestniczył także marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

Po spotkaniu prezydencki rzecznik relacjonował, że tematem rozmów była bieżąca sytuacja polityczna, a w szczególności planowana rekonstrukcja rządu.

"Pan prezydent wyraził oczekiwanie, by temat rekonstrukcji został zamknięty tak szybko, jak to jest możliwe, żeby przeciąż wszelkie spekulacje medialne, co do tej kwestii" - oświadczył.

Łapiński poinformował, że szczegółowe ustalenia ws. rekonstrukcji będą komunikowane w najbliższym czasie.

Czytaj też: Terlecki: Dzisiaj poznamy nazwisko nowego premiera

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA