Kontakty
Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości

DANE TELEADRESOWE

Katowice Business Point
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
telefon/fax: +48 (32) 209 13 03
e-mail: ptwp@ptwp.pl

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 21
fax +48 (22) 550 69 01

ZARZĄD

Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

BIURO ZARZĄDU

Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 122
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

Wirtualny Nowy Przemysł

REDAKCJA INTERNETOWA wnp.pl

internet@wnp.pl
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 124

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH

- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu Wsparcia Portali Internetowych)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 126
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY wnp.pl

Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Działu Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł

REDAKTOR NACZELNY

Wojciech Kuśpik
e-mail: wojciech.kuspik@wnp.pl


I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Jacek Ziarno
e-mail: jacek.ziarno@wnp.pl

ZASTĘPCY REDAKTORA NACZELNEGO

Oskar Filipowicz
e-mail: oskar.filipowicz@wnp.pl

Adrian Ołdak
e-mail: adrian.oldak@wnp.pl

SEKRETARZ REDAKCJI

Zbigniew Konarski
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 170
e-mail: zbigniew.konarski@wnp.pl

SEKRETARIAT REDAKCJI

Agnieszka Kołodziej
telefon: +48 (32) 209 10 42
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: np@wnp.pl
e-mail: agnieszka.kolodziej@wnp.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Działu Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: marketing@ptwp.pl
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ PROMOCJI

Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor Działu Promocji)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 107
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: promocja@ptwp.pl
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY

Michał Wybraniec (Kierownik Działu Kolportażu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 135
fax: +48 (32) 356 76 50
e-mail: kolportaz@ptwp.pl
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE

Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 144
e-mail: studio@ptwp.pl
e-mail: kuba@ptwp.pl

POLECAMY W SERWISACH