Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego: PGE  ALERT   RSS 
Wyszukiwanie w Serwisie informacyjnym | Artykułach

Rezygnacja członka rady nadzorczej PGE

5 lutego 2016 r. do PGE wpłynęła rezygnacja Piotra Machnikowskiego z członkostwa w radzie nadzorczej spółki.

PGE: na 1 marca zwołano walne zgromadzenie spółki

Na 1 marca na godz. 12 zarząd PGE zwołał nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki - poinformowała firma w środowym komunikacie. Ma ono zdecydować m.in. o zmianach w radzie nadzorczej spółki.

PGE szacuje 3 mld zł straty netto za 2015 rok

W 2015 roku, według wstępnych szacunków, skonsolidowany wynik netto grupy PGE przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej, skorygowany o wartość odpisów środków trwałych wyniesie, około 4,3 mld zł zysku, a skonsolidowany wynik netto przypadający na akcjonariuszy PGE będzie stratą na poziomie około 3,0 mld zł – poinformowała PGE.

PGE szuka trzech wiceprezesów

Rada Nadzorcza PGE ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska trzech wiceprezesów zarządu.

Dwóch członków zarządu PGE odwołanych, Woszczyk zostaje

Rada Nadzorcza PGE Polska Grupa Energetyczna 29 stycznia podjęła decyzję o odwołaniu ze składu zarządu Jacka Drozda - wiceprezesa zarządu ds. korporacyjnych oraz Dariusza Marca, wiceprezesa zarządu ds. rozwoju.

Na terenie PGE Dystrybucja duże zainteresowanie mikroźródłami

W 2015 roku w sieci PGE Dystrybucja przybyło 1726 mikroinstalacji. To stosunkowo dużo, bo do sieci Enei Operator, Energi Operator i Taurona Dystrybucja zostało w ub.r. przyłączonych łącznie niewiele ponad 2100 mikroinstalacji.

Nowa osoba w Radzie Nadzorczej PGE

Zarząd PGE Polska Grupa Energetyczna poinformował, że 28 stycznia 2016 r. spółka otrzymała oświadczenie ministra Skarbu Państwa o powołaniu Marka Pastuszki do składu Rady Nadzorczej spółki.

Duży przetarg informatyczny w PGE

PGE ogłosiła przetarg na dostawę i wdrożenie systemów obsługi i rozliczeń klientów dla PGE Obrót oraz PGE Dystrybucja - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

PGE: ponad 1,5 mld zł inwestycji w dystrybucję w ub.r.

W trzech pierwszych kwartałach 2015 roku nakłady na inwestycje w modernizacje i nowe projekty dystrybucyjne wyniosły 1,1 mld zł, a na koniec 2015 roku - według szacunków - znacznie przekroczą 1,5 mld zł - poinformowała PGE.

SEJ ma być szybko sprzedany. Już po due-dilligence

Spółka Energetyczna Jastrzębie, znajdująca się w Grupie Jastrzębskiej Spółki Węglowej, ma zostać sprzedana. - Nie ma to nic wspólnego z wypłatą czternastki w JSW - mówi portalowi wnp.pl osoba pracująca w Grupie JSW.

 W PORTALU

POLECAMY W SERWISACH