Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego: Energomontaż-Południe  ALERT   RSS 
Wyszukiwanie w Serwisie informacyjnym | Artykułach

Siedziba upadłego Energomontażu-Południe na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Energomontażu-Południe ogłosił przetarg na sprzedaż budynku w ścisłym centrum Katowic, w którym mieści się siedziba spółki.

Upadły Energomontaż-Południe ukarany przez KNF

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie nałożyła na znajdujący się w upadłości likwidacyjnej Energomontaż-Południe karę pieniężną w wysokości 300 tys. zł w związku z niewykonaniem oraz nienależytym wykonaniem obowiązków informacyjnych w okresie poprzedzającym złożenie przez katowicką spółkę wniosku o upadłość.

Rafako: kara od KNF ws. przejęcia Energomontażu-Płd.

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie nałożyła na Rafako karę pieniężną w wysokości 500 tys. zł za niewykonanie obowiązków informacyjnych związanych z zakupem Energomontażu-Południe od PBG.

Energomontaż-Południe zniknie z GPW. To koniec działalności

W najbliższych dniach znajdujący się w upadłości likwidacyjnej Energomontaż-Południe zostanie wykluczony z notowań na GPW. Spółka, która jeszcze w 2012 r. zatrudniała ok. 1,5 tys. pracowników i miała być jednym z głównych beneficjentów dużych inwestycji w energetyce, praktycznie nie prowadzi już działalności operacyjnej.

Syndyk znów próbuje pozbyć się osiedla Energomontażu-Płd.

Syndyk Energomontażu-Południe ogłosił pisemny konkurs ofert na sprzedaż 182 mieszkań na Osiedlu Książęcym w Katowicach. To trzecia próba zbycia tego majątku przez syndyka.

Energomontaż-Płd. nie ma chętnych na osiedle za 39 mln zł

Syndyk Energomontażu-Południe nie otrzymał żadnej oferty w powtórnym przetarg na sprzedaż kompleksu mieszkaniowego Osiedle Książęce w Katowicach. Cena wywoławcza wynosiła 38,94 mln zł netto.

Energomontaż-Południe odstąpił od umowy z Rafako

Syndyk Energomontażu-Południe odstąpił od umowy z Rafako w Elektrowni Kozienice, uzasadniając jednocześnie swoje działanie interesami wierzycieli katowickiej spółki.

Syndyk Energomontażu-Płd. chce sprzedać zakład przy Łagiszy

Syndyk Energomontażu-Południe po raz trzeci ogłosił przetarg na zbycie należącego do katowickiej spółki zakładu produkcji przemysłowej przy Elektrowni Łagisza (Tauron) w Będzinie.

Syndyk Energomontażu-Płd. sprzedaje osiedle za 39 mln zł

Syndyk Energomontażu-Południe ogłosił powtórny przetarg na sprzedaż kompleksu mieszkaniowego Osiedle Książęce w Katowicach. Cena wywoławcza wynosi 38,94 mln zł netto.

Energomontaż-Południe odstąpił od kontraktów z Rafako

Syndyk Energomontażu-Południe odstąpił od dwóch umów z Rafako, uzasadniając jednocześnie swoje działanie interesami wierzycieli katowickiej spółki.

 W PORTALU

POLECAMY W SERWISACH