PARTNERZY PORTALU

Krajowy Plan Odbudowy zasili Polskę miliardami jeszcze w 2021 roku

Krajowy Plan Odbudowy zasili Polskę miliardami jeszcze w 2021 roku
Z KPO najwięcej funduszy trafi na komponent „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności”. shutterstock.com
  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Adam Sofuł
    Nowy Przemysł
  • Dodano: 15-07-2021 06:01

Krajowy Plan Odbudowy, według którego będą wydawane pieniądze z unijnego Funduszu Odbudowy, burze polityczne ma już dawno za sobą. Po merytorycznej dyskusji z Komisją Europejską jesienią możemy liczyć na pierwszy zastrzyk unijnych pieniędzy, który ma ożywić polską gospodarkę.

  • Fundusz Odbudowy to mocny, dodatkowy, ożywczy dopływ środków w trudnych dla gospodarek, pocovidowych czasach. ale...
  • ...według niektórych szacunków polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z maksymalnie ok. 20 proc. budżetu KPO, przy czym istotną część tej kwoty stanowić będą inicjatywy skierowane do mocno zawężonego grona odbiorców (projekty z infrastruktury cyfrowej).
  • Na pierwsze środki z unijnego Funduszu Odbudowy możemy liczyć – w ramach prefinansowania – jeszcze w tym roku.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE (8)

Do artykułu: Krajowy Plan Odbudowy zasili Polskę miliardami jeszcze w 2021 roku

  • Gosc 2021-09-09 23:08:56
    Przyszłość UE: zbieractwo, zielone jaskinie, islam i poligamia
  • Demis 2021-07-22 11:53:06
    Nie wierzę że dostaniemy jakiekolwiek pieniądze z UE . Zrobią wszystko żeby nas utrącić, a że przy tym złamią prawo , zmienią zasady to ich to nie interesuje byleby geje, q..y i złodzieje mieli się dobrze.
  • marek11 2021-07-15 15:13:42
    Unia ciekawie gra. Ma takie 2 podejścia a w tle są pieniądze: Punkt 1 - to dać Polsce jak najmniej...a więc PRAWORZADNOŚC, LGBT, ZIELONY ŁAD, JAKIEŚ GETTA I BÓG WIE CO JESZCZE W TYM DZIKIM KRAJU. Punkt 2 - jak najwięcej pieniędzy z Polski wycisnąć...a więc Polska wspaniale się rozwija, UE podniosła nasze PKB do 4,8%...-BO OD PKB LICZY SIĘ PROCENTOWO NASZA SKŁADKA. I tak przypuszczam, że kiedy staniemy się płatnikami netto, to UE się "zamknie" i nic tym gościom z Brukseli nie będzie przeszkadzało!!
  • Alex 2021-07-15 13:25:16
    Zatrutych pieniędzy z eurokolchozu się nie bierze
  • he he 2021-07-15 08:28:38
    nie dzielcie skóry na niedzwiedziu bo unia pisowi da wielkie gówno tak jak i Orbanowi
    • Skąd was biorą? 2021-07-15 08:58:53
      Nie pisowi rechoczący baranie, tylko Polsce. To pieniądze dla kraju(również dla takich k r e t y n ó w jak ty) , a nie dla partii.
      • Huiob 2021-07-15 09:57:07
        Po wyroku TK wątpię że naród zobaczy złotówkę