Przyjaciele Europy

Przyjaciele Europy
Fot. Adobe Stock/PTWP. Data dodania: 20 września 2022

W Galerii Porczyńskich w Warszawie wręczono statuetki w Eurokonkursie „Przyjaciel Europy” – Amico Europae A.D. 2005.

Eurokonkurs społeczno-gospodarczy "Przyjaciel Europy" jest otwartym konkursem przygotowanym przez proeuropejską organizację społeczną – Stowarzyszenie Pro Europa.

Celem konkursu jest wyróżnienie osób i podmiotów gospodarczych, które poprzez swój wkład społeczny, gospodarczy lub polityczny w szeroko pojęty proces integracji europejskiej przyczyniają się do przyspieszenia pozytywnych zmian w polskim życiu społeczno-politycznym i gospodarce.
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Przyjaciele Europy

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.46.172
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!