Atrakcyjny teren inwestycyjny w Kołobrzegu szuka nabywcy

Atrakcyjny teren inwestycyjny w Kołobrzegu szuka nabywcy
Przetarg dotyczy sprzedaży zabudowanej nieruchomości wraz z wyposażeniem. Spółka AMW REWITA posiada decyzję z 2022 r. o warunkach zabudowy dla części działki dla budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym Fot. mat. inwestora

Spółka AMW REWITA wystawiła na sprzedaż teren mieszkaniowo-usługowy z warunkami zabudowy. Zabudowana nieruchomość gruntowa o pow. powyżej 3 ha położona jest w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej. Cena wywoławcza wynosi 16 mln zł. Przetarg już w maju br.

Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
Warszawska spółka AMW REWITA ogłosiła przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej położonej w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej 31. Przetarg dotyczy sprzedaży zabudowanej nieruchomości wraz z wyposażeniem.

Działka z warunkami zabudowy

 AMW REWITA posiada decyzję z 2022 r. o warunkach zabudowy dla części działki dla budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym. Wśród warunków zabudowy m.in. wysokość budynku – nie większa niż 16 m n.p.t. i do 5 kondygnacji naziemnych; wskaźnik pow. biologicznie czynnej w stosunku do pow. działki – nie mniejszy niż 0,40; pow. użytkowa usług handlu – nie więcej niż 200 mkw.

Jakie koszty

Cena wywoławcza sprzedaży nieruchomości wynosi 16 mln zł netto. Co ważne, na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż nieruchomości podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem od towarów i usług na podstawie Ustawy o podatku od towarów i usług.  W przypadku spełnienia warunków wynikających z zapisów ww. ustawy, strony będą mogły skorzystać z opodatkowania transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości.  

Wysokość postąpienia wynosi minimum 200 tys. zł. Warunkiem ważności postępowania jest zaoferowanie przynajmniej przez jednego oferenta jednego postąpienia ponad cenę wywoławczą. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest m.in. wpłacenie przez oferenta wadium w wysokości 1 mln 600 tys. zł.

Szczegóły mają znaczenie

Sprzedaż dotyczy działki o numerze ewidencyjnym 3/2, o powierzchni 3,0322 ha, obręb 0014, powiat kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie, dla której Sąd Rejonowy w Kołobrzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr KO1L/00048992/3.

Nieruchomość można obejrzeć w terminie do 9 maja br. Przetarg w formie ustnej licytacji odbędzie się w dniu 12.05 br. w warszawskiej siedzibie AMW REWITA.

Warunki i szczegóły przetargu dostępne na stronie: https://www.rewita.pl/ogloszenia/

Bezpośredni kontakt w sprawie sprzedaży terenu w Kołobrzegu pod numerem telefonu: 501 530 845.

Zobacz ogłoszenie

Spółka ogłosiła również przetargi na dzierżawę nieruchomości w Rogowie i Mielnie, które odbędą się 14.04.2022 r.

 

Zobacz tereny inwestycyjne na sprzedaż na PropertyStock.pl

×

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Atrakcyjny teren inwestycyjny w Kołobrzegu szuka nabywcy

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.168.16
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!