Zapraszamy czytelników portalu WNP.PL na czat z Tomaszem Żuchowskim, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, który odbędzie się 20 maja w ramach EEC Online. Natomiast już teraz umożliwiamy przesyłanie pytań, które przekażemy szefowi największego publicznego zamawiającego, którym jest GDDKiA. Wystarczy zostawić je w komentarzu pod tym artykułem lub przesłać e-mailem.
W ramach eventu 20 maja o godz. 9.00 zaplanowano start półtoragodzinnego bloku tematycznego „Inwestycje - budownictwo”, w ramach którego przewidziano m.in. rozmowy z ekspertami, wystąpienie ministra infrastruktury i dyskusję panelową z udziałem szefów GDDKiA i PKP PLK, a także spółek Budimex, Strabag i Track Tec.
Zobacz więcej: Budować nie da się zdalnie. Ale można dyskutować o przyszłości
Po zakończeniu tej dyskusji odbędzie się czat z Tomaszem Żuchowskim, p.o. Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad. Zapewne na wiele istotnych kwestii zabierze on głos podczas dyskusji panelowej.
Czy trwająca pandemia koronawirusa wpłynęła na tempo inwestycji prowadzonych przez GDDKiA? Czy realizacja i rozliczenie inwestycji zaplanowanych w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad może napotkać na utrudnienia? Czy rozpędzonemu obecnie sektorowi budownictwa drogowego grozi w najbliższych latach luka w podaży nowych kontraktów? To tylko niektóre z tematów ważnych dla branży budownictwa drogowego.
Zachęcamy do przesyłania pytań, na które odpowiedzi chcielibyście usłyszeć od Tomasza Żuchowskiego. Wystarczy zostawić je w komentarzu pod tym artykułem lub przesłać na adres tomasz.elzbieciak@wnp.pl. Postaramy się jak najwięcej z nich zadać szefowi GDDKiA. Zapraszamy!