Konkurs dla startupów oferujących ekologiczne rozwiązania dla budownictwa

Konkurs dla startupów oferujących ekologiczne rozwiązania dla budownictwa
Budimex czeka na zgłoszenia w ramach konkursu Budimex Startup Challenge For. Budimex

Budimex ogłosił konkurs dla startupów działających w obszarze szeroko pojętych ekologicznych rozwiązań dla budownictwa.

  • Budimex jeszcze do 26 listopada prowadzi nabór do konkursu Budimex Startup Challenge skierowanego do innowacyjnych przedsiębiorców i młodych spółek technologicznych.
  • Pierwsza edycja programu skupia się na sektorze zielonej energii.
  • Od 2021 roku Budimex wdraża strategię ESG: E – Środowisko (environmental), S – Społeczna odpowiedzialność (social responsibility), G – Ład korporacyjny (corporate governance).
Budimex zaprasza przedsiębiorców do udziału w konkursie Budimex Startup Challenge. Podążając drogą unijnej polityki Zielonego Ładu pierwsza edycja programu skupia się na sektorze zielonych energii.

Budimex Startup Challenge oprócz udziału w rywalizacji w konkursie zaprasza do innych modeli współpracy innowacyjnych przedsiębiorców i młode spółki technologiczne oferujące produkty, usługi i rozwiązania w obszarach: energetyki, zmniejszenia śladu węglowego, efektywnego gospodarowania odpadami, technologii gospodarki opartej na obiegu zamkniętym, magazynowania energii krótkoterminowej oraz długoterminowej wytwarzania energii elektrycznej oraz ciepła pochodzącego z OZE, a także innych ekologicznych rozwiązań mogących przynieść korzyści dla budownictwa

Startupy biorące udział w konkursie będą miały okazję sprawdzenia w praktyce swoich nowatorskich rozwiązań i przeprowadzenia badań w profesjonalnym środowisku biznesowym Budimeksu zarówno produkcyjnym jak i usługowym.

Spośród zgłoszonych projektów jury wybierze 10 podmiotów, które zostaną zaproszone do udziału i prezentacji swoich rozwiązań podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w grudniu w nowo otwartej przestrzeni biznesowej w budynku Warsaw Unit przy ulicy Prostej w Warszawie.

Budimex w organizacji przedsięwzięcia wspiera The Heart - korporacyjny company builder, współpracujący z międzynarodowymi korporacjami poprzez wyszukiwanie i wdrażanie technologii dostarczanych przez ekosystem wiodących startupów z całej Europy.

 

Zobacz tereny inwestycyjne na sprzedaż na PropertyStock.pl

×

SPÓŁKI

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Konkurs dla startupów oferujących ekologiczne rozwiązania dla budownictwa

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.197.198.214
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!