Były wojewoda opolski w radzie nadzorczej Azotów Kędzierzyn

Były wojewoda opolski w radzie nadzorczej Azotów Kędzierzyn
Adrian Czubak, były wojewoda opolski, wszedł do rady nadzorczej ZA Kędzierzyn mat. pras.

W środę Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. dokonało zmian w Radzie Nadzorczej spółki. Nowym członkiem rady jest Adrian Czubak i Artur Ogurek.

Jak poinformowało w środę biuro prasowe kędzierzyńsko-kozielskich "Azotów" Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A., podczas posiedzenia w dniu 29 grudnia 2021 r., dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki.

- Do składu Rady Nadzorczej powołani zostali Adrian Czubak i Artur Ogurek. Uchwały wchodzą w życie z dniem podjęcia. Ze względu na złożoną rezygnację przez członków Rady Nadzorczej - Panów Grzegorza Peczkisa i Tomasza Szczegielniaka - oraz biorąc pod uwagę podjęte przez NWZ uchwały, obecny skład Rady Nadzorczej przedstawia się następująco: Monika Saracyn - przewodnicząca, Beata Zatoń-Kowalczyk, Adrian Czubak, Artur Ogurek oraz dr Ewa Wolff, wybrana z ramienia pracowników Grupy Azoty ZAK S.A. - napisano w komunikacie spółki.

Jednym z nowych członków rady nadzorczej jest Adrian Czubak, który od grudnia 2015, do marca 2021 roku pełnił funkcję wojewody opolskiego.

 

×

SPÓŁKI

KOMENTARZE (3)

Do artykułu: Były wojewoda opolski w radzie nadzorczej Azotów Kędzierzyn

  • Proste 2022-01-05 19:09:13
    Przecież nie wezmą jakiejś POwskiej niedojdy, bo to miernoty.
  • Fred 2022-01-02 21:27:05
    Kolejny koleś z PIS to nowy członek zarządu Jakub Gładysz. Człowiek zupełnie bez doświadczenia. Strach się bać.
  • Jasne 2021-12-31 12:23:03
    Kolesie ..

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.232.127.73
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!