ICSO w Blachowni ma już 65 lat

ICSO w Blachowni ma już 65 lat
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 20 września 2022

Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej "Blachownia" obchodzi właśnie 65. urodziny. Ośrodek współpracuje praktycznie ze wszystkimi liczącymi się firmami chemicznymi w kraju. Jego ostatnim dużym sukcesem jest nowy nieftalanowy plastyfikator. O tym, co czeka ośrodek, mówi nam jego dyrektor dr Andrzej Krueger.

Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

- Jesteśmy już w wieku emerytalnym, ale nie oznacza to, że idziemy na emeryturę. Przed nami nowe wyzwania - mówi portalowi wnp.pl dr Andrzej Krueger, dyrektor Instytutu.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: ICSO w Blachowni ma już 65 lat

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.206.92.240
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!