Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Dialog chce uruchomić kilkadziesiąt tysięcy kart SIM 'Diallo' do końca roku

Autor: ISB
Dodano: 01-02-2010 10:32

Telefonia Dialog, która rozpoczęła świadczenie usług jako wirtualny operator telefonii komórkowej (MVNO), chce do końca roku sprzedać kilkadziesiąt tysięcy kart SIM, wynika z komunikatu firmy.

"Usługa kierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno w modelu abonamentowym, jak i na kartę. W ramach promocji 'Diallo - więcej za mniej' klienci korzystający z innych usług Dialog płacą tylko symboliczną złotówkę abonamentu nawet przez 4 miesiące" - czytamy w komunikacie.

Telefonia Dialog w maju zeszłego roku informowała, że planuje rozpoczęcie usług jako MVNO w II połowie 2009 r. Umowę dzięki której zostanie wirtualnym operatorem podpisała z Polkomtelem.

"Z nowym rokiem wchodzimy na chyba najbardziej konkurencyjny rynek w naszym kraju. Naszą przewagę upatrujemy przede wszystkim w tym, że jesteśmy dostawcą czterech usług - możemy zatem postawić na pełną, prawdziwą konwergencję oferty. Ofertę Diallo kierujemy przede wszystkim do własnych klientów. Do końca 2010 roku chcemy uruchomić kilkadziesiąt tysięcy kart SIM" - powiedział wiceprezes Robert Banasiak, cytowany w komunikacie.

Spółka przedstawiła ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dialog należy w 100% do KGHM Polska Miedź.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021