Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022

Startuje ogólnoeuropejska baza danych branży samochodowej

Autor: PAP
Dodano: 14-04-2010 14:07

Dzięki tysiącom portali w Europie osoby prywatne z łatwością mogą kupić lub sprzedać samochód. Inaczej jest z profesjonalistami - dotąd nie istniało kompleksowe rozwiązanie on-line funkcjonujące w grupie B2B branży samochodowej na skalę europejską. Dlatego pojawiła się platforma autoroute.eu, która wprowadza w tej kwestii zmiany

W motobranży droga: fabryka - dealer - indywidualny nabywca już od dawna nie ma zastosowania, a auto zostawiane w rozliczeniu jest kłopotliwą nadwyżką. Duża liczba używanych pojazdów w Europie, która dotychczas była obciążeniem dla dealerów, stała się atrakcyjna dla pośredników.

Twórcy interaktywnej bazy danych, powstałej w Holandii i zawierającej 7 500 aktywnych członków, uruchamiają w pełni zautomatyzowaną platformę na skalę europejską. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zarejestrują się na autoroute.eu, mogą przeglądać oferty lub zamieszczać ogłoszenia.

Dzięki platformie, każdy biznesmen w Europie powinien mieć dostęp do profesjonalnego rynku samochodowego. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu wszystkie ogłoszenia są na bieżąco aktualizowane. Użytkownicy mogą się w każdej chwili zalogować i sprawdzić ogłoszenia z całej Europy, które zawierają niezbędne informacje techniczne oraz aktualne ceny.

Treść artykułu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników posiadających aktywny abonament Strefy Premium. Zaloguj się

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022