Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

MSP odstąpiło od negocjacji w sprawie sprzedaży Intraco

Autor: PAP
Dodano: 28-02-2011 18:12

Minister skarbu podjął w poniedziałek decyzję o odstąpieniu od negocjacji w sprawie sprzedaży Intraco - poinformowało MSP. Ministerstwo nie podało przyczyny decyzji. Intraco zajmuje się wynajmem lokali biurowych w stolicy.

Pod koniec stycznia MSP informowało, że wyłączność negocjacyjną w sprawie kupna akcji Intraco, do 15 marca, ma konsorcjum firm: Wogorbi Finance Limited z Nikozji i Radius Projekt z Warszawy.

Intraco zajmuje się wynajmem lokali biurowych w stolicy. Spółka ma ponad 35-letnie doświadczenie w tym zakresie.

Intraco wynajmuje lokale firmom polskim, zagranicznym oraz instytucjom państwowym. Jest właścicielem biurowca w centrum Warszawy, który ma 39 kondygnacji o łącznej powierzchni do wynajęcia ponad 20 tys. m kw.

Do Intraco należy również Osiedle Biznesu, położone na warszawskich Bielanach. To pięć budynków o powierzchni do wynajęcia wynoszącej łącznie ponad 7 tys. m kw.

Spółka planuje budowę m.in. nowoczesnego budynku o powierzchni biurowej 10 tys. m kw. w centrum Warszawy. Przedsiębiorstwo chce również rozwinąć działalność deweloperską. W miejsce części budynków na Osiedlu Biznesu, planowana jest budowa apartamentów na sprzedaż.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020