Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Wydarzenia z rynku futures,26-06

Autor: DM IDMSA
Dodano: 26-06-2013 13:45

Złoto, zgodnie z naszymi analizami, kontynuuje silny trend spadkowy. Impet spadku jest silny. W dniu dzisiejszym cena znajduje się już 50$ poniżej otwarcia i ustanowione zostało nowe minimum na poziomie 1225$. Spodziewamy się kontynuacji trendu w krótkim, średnim i długim terminie. Najbliższy opór jest wysoko, na poziomie 1308$.

Identyczna sytuacja na srebrze, które po trzech sesjach konsolidacji, powróciło do silnych spadków. Dziś ustanowione zostało nowe minimum na poziomie 18,42$. Impet spadku jest silny. Spodziewamy się kontynuacji ruchu spadkowego w krótkim, średnim i długim terminie. Proszę pamiętać, iż na obu metalach szlachetnych zmienność jest bardzo wysoka co zwiększa ryzyko inwestycyjne.

Ropa pozostaje w obszarze niezdecydowania. Układ techniczny nie potwierdza ruchu wzrostowego ani spadkowego. Dość daleko jest na chwilę obecną do sygnału transakcyjnego, w związku z czym dobrym pomysłem może być wstrzymanie się od transakcji. Miedź wsparcie w swoim ruchu spadkowym znalazła na poziomie 300$. Wprawdzie zmienność jest wysoka i widoczne są szybkie kilkudolarowe ruchu, jednak przez większą część ostatnich czterech sesji, cena znajduje się w pobliżu 300$. Wczoraj w trakcie sesji ustanowione zostało nowe minimum na poziomie 298,07$. Najbliższy opór wynikający z linii tenkan sen znajduje się na poziomie 310,79$.

Pszenica po przebiciu dwa miesiącu temu długoterminowej linii trendu spadkowego, konsoliduj się powyżej tej linii. Na kukurydzy w krótkim i średnim terminie obserwujemy konsolidację, natomiast w długim terminie, trend jest spadkowy.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021