Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Wydarzenia z rynku futures (13-08)

Autor: DM IDMSA
Dodano: 13-08-2013 15:40

Złoto w dniu wczorajszym zamknęło się tuż poniżej oporu wynikającego z chmury Ichimioku, który przebiega na poziomie 1334$. Ewentualne zamknięcie powyżej tego poziomu stanowić będzie techniczny sygnał kupna.

Dziś rano rynek otworzył się luką wzrostową, co może sugerować kontynuację wzrostów. W krótki i średnim trend mamy wzrostowy. Na wczorajszej sesji wyraźnie rosło także srebro. Cena zamknęła się pod oporem wynikającym z linii span B na poziomie 21,51$. Ewentualne zamknięcie powyżej tego poziomu stanowić będzie techniczny sygnał kupna. Dziś rano rynek otworzył się luką wzrostową i testuje ww. opór.

Ropa po silnej wzrostowej sesji w piątek, rosła także (ale już minimalnie) w dniu wczorajszym. Trend jest wzrostowy. Spodziewamy się jego kontynuacji w krótkim i średnim terminie. Najbliższe wsparcia znajdują się na poziomie 105,75$ oraz 105,47$. Najbliższy opór to 108,74$. Miedź – podobnie jak ropa – w dniu wczorajszym wzrosła minimalnie, po wcześniejszych silnych wzrostach. W krótkim i średnim terminie trend jest wzrostowy, potwierdzony przez wszystkie elementy Ichimoku. Spodziewamy się jego kontynuacji. Najbliższe wsparcie wynikające z linii tenkan sen znajduje się na poziomie 321,28$.

Kukurydza znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Wczorajustanowione zostało nowe minimum na poziomie 456$. Spodziewamy się kontynuacji trendu spadkowego. Pszenica także w dniu wczorajszym ustanowiła nowe minimum na poziomie 628$. Spodziewamy się kontynuacji trendu spadkowego.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021