Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Energomix zawarł umowę o współpracy z Alfa Energy

Autor: wnp.pl (ICh)
Dodano: 07-04-2014 11:34

Warszawski Energomix podpisał z brytyjską firmą Alfa Energy Ltd. umowę o współpracy, która obejmuje wymianę wiedzy i know-how, wspólną obsługę klientów międzynarodowych (tzw. cross-referral) oraz organizację wspólnych seminariów i konferencji.

Siedziba Alfa Energy mieści się w Londynie (Wielka Brytania). Biura terenowe znajdują się we Frankfurcie (Niemcy), Chicago (USA), a back office w Sarajewie (Bośnia i Hercegowina). Alfa Energy, jak podał Energomix, obsługuje ponad 4 000 klientów (głównie przemysłowych i sieciowych) kontraktując dla nich ponad 2 TWh energii rocznie.

Z kolei Energomix jest niezależną firmą doradztwa energetycznego w Polsce, posiadającą sieć handlową obejmującą ponad 230 osób na terenie całego kraju. Obsługuje prawie 2 000 klientów biznesowych, a łączny zakontraktowany wolumen energii elektrycznej sięga ok. 400 GWh.

W najbliższym czasie, jak poinformował Energomix, planowane są seminaria z udziałem ekspertów Alfa Energy przeznaczone dla osób odpowiadających za strategie zarządzania zakupem energii ze szczególnym nastawieniem na klientów międzynarodowych.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021